KONST / Litografier / Färglitografi 11543430
nr 1154 3430
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, 1975, signerad och numrerad 77/100, bladets mått: 66x51
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:02:54
1.000 kr
1.100 kr
Corneille
Läs mer om Corneille